חדש! שיעורים אונליין

 קודם תקשיבו, אח״כ תדברו- English Ear Training  
מדוע E.E.T היא הדרך המהירה והטובה ביותר ללמוד שפה 

האם אתם (באמת) יודעים אנגלית?
אתם יכולים ״ללמוד״ אנגלית במשך שנים ועדיין להתקשות לנהל שיחה בסיסית רצופה עם אדם דובר אנגלית.
מדוע זה קורה? כי שיטת הלימוד הנהוגה בישראל מתבססת על כתיבה וקריאה באנגלית ומתעלמת כמעט לחלוטין מיכולות הדיבור.
״לימוד״ אוצר מילים ודקדוק לא יתנו לכם את המיומנות הבסיסית ביותר של שיחה באנגלית: הגייה (Pronunciation)


מה קורה כשאתם הוגים מילים לא נכון?
● קשה לכם להבין אנשים דוברי אנגלית כשהם מדברים מהר
● לאנשים אחרים קשה להבין אתכם כשאתם מנסים לדבר אנגלית
● קשה (עד בלתי אפשרי) לנהל שיחה רצופה באנגלית
● קשה לכם לזכור מילים חדשות ומשפטים מורכבים
● קשה לכם לזכור את הטון וההגייה הנכונים של אותם מילים ומשפטים.

לשם כך הקמנו את GLOBE - מטרתינו הינה לעזור לכם לדבר אנגלית באופן שוטף, לשפר את יכולות הביטוי שלכם, לנהל שיחה קולחת וחשוב מכך - לעשות זאת בביטחון.
איך אנחנו עושים את זה? ובכן, זה הזמן להכיר את השיטה הייחודית שלנו ללימוד אנגלית מדוברת- English Ear Training או בקיצור E.E.T 
כדי לדבר באנגלית, צריך להקשיב לאנגלית. זוהי לא השערה, אלא זה עיקרון מוכח. ״Ear Training״ (אימון האוזן) הוא תהליך של חיבור בין כללי השפה (הגייה, אינטונציה, דקדוק, תחביר וכו׳) לבין הצלילים שאנו שומעים, הנעשה באמצעות הקשבה. במילים אחרות - אנו למעשה בונים גשר בין השפה האנגלית לבין הצלילים הייחודיים לה.
ככל שנאמן את האוזן שלנו לזהות את הקשר הזה ואת ״המנגינה״ הייחודית לשפה האנגלית - כך נקבל את האנגלית באופן יותר טבעי, ממש כפי שלומדים שפת אם.הגייה נכונה מגיעה אך ורק מהקשבה לאנגלית נכונה. לכן, כדי לגרום לכם לשלוט בשפה האנגלית ולשפר את יכולות הביטוי שלכם -

אנו נתחיל לשוחח באנגלית כבר מהשיעור הראשון.

להקשיב לאנגלית, לדבר אנגלית - על אף שקריאה היא חשובה, היא לא תעזור לכם לשפר את יכולות הדיבור שלכם באנגלית. הגייה לומדים באמצעות הקשבה. אוצר מילים מרחיבים באמצעות הקשבה. דקדוק נכון לומדים באמצעות הקשבה. הקשבה היא המפתח לדיבור שוטף ומצוין באנגלית.

טכניקת שאלה-תשובה - טכניקה זו עוזרת להגביר את המיקוד בשיעור וללמוד אנגלית מדוברת בצורה פעילה תוך שיחה קולחת. השאלות הן שאלות קלות שניתן לענות עליהן מהר, מבלי לפתוח מילונים, ובאמצעות כך לאמן את המוח ״לחשוב באנגלית״.

עיקרון החזרה - במהלך השיעורים אנו מבצעים חזרה על מילים, משפטים, שאלות ותשובות. כאשר חוזרים על משהו פעמים רבות, אנו למעשה מאמנים את המוח לזכור אותו בקלות ולאורך זמן, להשתמש בו מהר יותר ובאופן אוטומטי.

למידה טבעית - באמצעות אימון האוזן אתם לא לומדים דקדוק, אלא תת-המודע שלכם לומד אותו. הקשבה לשפה האנגלית תגרום לכם להבין ולהשתמש בדקדוק נכון באופן טבעי בעת הגיית מילים ומשפטים, וכתוצאה מכך גם בעת כתיבה - מבלי לחשוב על הכללים. בנוסף, אין צורך לשנן מילים ולבוא מוכנים להכתבה - כי את אוצר המילים לומדים ומרחיבים באמצעות הקשבה ודיבור.

להרגיש נוח עם השפה - כאשר לומדים בהקשבה ובאופן טבעי, מבלי לנסות לשנן ולזכור כללים וחוקים, אז מרגישים הרבה יותר נוח, רגוע ובטוח עם לימוד שפה. זהו מצב המאפשר למידה מהירה ואיכותית יותרהדרך שלכם לדבר אנגלית מתחילה כאן

הצטרפו אלינו GLOBE

טואול - בניית אתרים