חדש! שיעורים אונליין

קורס אנגלית למתקדמים

מיועד לאנשים המסוגלים לנהל שיחה באנגלית בנושאים מגוונים ומעוניינים להשתפר ביכולות, להרחיב את אוצר המילים, ללמוד דקדוק ברמה גבוהה יותר ולהגיע לרמה אקדמית - בין אם לצורך התקדמות בקריירה, בעבודה או למטרת נסיעה לחו״ל.
רמת אנגלית גבוהה היא כלי חשוב והכרחי בעת התקדמות בקריירה, מאפשרת התפתחות השכלתית ומגדילה ביותר את סיכויי ההצלחה באינספור מסגרות שונות במהלך החיים. האנגלית באינטרנט ובטלוויזיה, המלאה בסלנג ושגיאות, שונה מאנגלית הנועדה לצרכים מקצועיים ולימודיים. קורס אנגלית למתקדמים יספק לכם את ארגז הכלים הטוב ביותר לניהול שיחה שוטפת באנגלית, קריאה,כתיבה והתמודדות עם טקסטים מורכבים, הרחבת אוצר המילים והבנה מעמיקה של אנגלית נכונה על שימושיה השונים.במהלך הקורס אנו נקדם אתכם אל עבר שליטה מיטבית בשפה האנגלית, נחזק מיומנויות אנגלית באמצעות מולטימדיה, ספרי הלימוד ושיחות ערניות וקולחות עם דוברי אנגלית שפת אם. הקורס נועד להרחבת אוצר המילים, תרגול שטף הדיבור, הכרות עם מבני דקדוק והבנת הנקרא של טקסטים ברמה גבוה תוך קריאת טקסטים ממגזינים ועיתונים נחשבים , לדוגמה : Time Magazine , Jerusalem Post וכדומה.
בנוסף, ניתן דגש מיוחד על תקשורת בין-אישית, חיזוק שטף הדיבור, שימוש בביטויים שימושיים (expressions) במצבי שיח שונים ועוד.
logo בניית אתרים