חדש! שיעורים אונליין

אודותינו

ליהנות ללמוד, לדבר אנגלית, לגלות עולם השפה האנגלית היא שפה בינלאומית אשר לא ניתן להתחמק ממנה. בכל דרך אשר נלך, ניתקל בצורך להשתמש באנגלית בשלב כלשהו - החל מגלישה באתרים באנגלית, צפיה בסרטים זרים, טיול בחו״ל, דרך רכישת השכלה אקדמית (בארץ ובחו״ל), יצירת קשרים בינלאומיים עם אנשים במדינות זרות, שליחת מייל במסגרת העבודה, בניית קריירה מקצועית ועוד. GLOBE הוא בית-ספר לשפה האנגלית, המספק חווית למידה מהנה ואיכותית. תוכנית הלימודים שלנו מבוססת על שיטה ייחודית ויעילה המשלבת בין שמיעה, טכנולוגיה מתקדמת, ספרי לימוד מקוריים ושימוש במולטימדיה - ומעניקה לכם את האפשרות ללמוד אנגלית מדוברת בכיף ובקלות. בסיום הקורס ניתנת לסטודנטים תעודת גמר מטעם המחלקה הפדגוגית של בית הספר, המעידה על היותם בוגרי קורס אנגלית מדוברת. בית הספר הוקם מתוך מטרה לפתוח עולם שלם של הזדמנויות בפני הסטודנטים. אנו שואפים להעשיר את הידע שלכם במגוון נושאים, להגביר את הביטחון העצמי שלכם, לגרום לכם לדבר אנגלית עם הגייה וחוקי דקדוק נכונים, להגדיל את אוצר המילים, ובאופן כללי - עושים הכל כדי שתדברו אנגלית ברמה שתאפשר לכם להתנהל באמצעות שפה שנייה בנוחות מלאה.הסטודנטים שלנו יכולים לקיים שיחה באנגלית לאחר כחודש אחד בלבד!  {ולעתים אפילו תוך שבועיים-שלושה, בהתאם לרמה ההתחלתית}
 
איך אנחנו עושים את זה?

שיטת לימוד ייחודית (E.E.T) - תוכנית הלימוד המקורית שלנו מבוססת על  English Ear Training , שיטה ללימוד שפה אשר למעשה מחקה את הדרך בה לומדים שפת אם - באמצעות הקשבה. הדגש הוא על שמיעה - הדרך המהירה והטובה ביותר ללמוד שפה. מחקרים מוכיחים כי הקשבה לשפה האנגלית היא כלי יעיל במיוחד ללימוד טבעי ואפקטיבי של אנגלית מדוברת, תוך הרחבת אוצר המילים, הפנמת כללי תחביר, הבנת הנשמע ושימוש נכון בזמנים.

מורים איכותיים - המורים המקצועיים שלנו הם מצוינים, בעלי ותק בהוראה וניסיון של שנים בלימוד אנגלית. חלקם דוברי אנגלית שפת אם, וחלקם מורים ישראלים דוברי אנגלית ברמת שפת אם.

למה זה יתרון? ובכן, לאורך השנים נוכחנו לגלות כי לעתים דווקא המורים הישראלים, המכירים את הקושי ומגבלות השפה, מצליחים להעביר את לימוד האנגלית בצורה נגישה יותר לסטודנטים, תוך הבנת המכשולים והמחסומים הקיימים.

יחס אישי - מערך השירותים שלנו כולל ייעוץ, הוראה, הכנה והכוונה, תוך מתן שירות אישי המותאם לצרכיו הפרטניים של כל סטודנט. הלימודים מתקיימים בכיתות קטנות, כך שכל סטודנט מקבל את מלוא תשומת הלב הנדרשת בעת לימוד שפה. המורים שלנו מקפידים על מעקב התקדמות הסטודנטים, זמינים לעזרה וייעוץ וקשובים להם בכל עת.
קורסי העשרה במגוון תחומים - קורסי העשרה ראשונים מסוגם בשלל נושאים מרתקים - החל מיהדות, היסטוריה, אמנות, פילוסופיה ועוד - קורסי ההעשרה שלנו מאפשרים לכם להגדיל את אוצר המילים ולתרגל אנגלית, כל זאת תוך הרחבת אופקים והעמקת הידע בעולמות תוכן שונים.
אפשרות תרגול מהבית באמצעות האתר - מלבד לימודים פרונטליים מול מורה מקצועי, ניתן לתרגל את הנלמד בקורסים מהבית באמצעות האתר, ולהמשיך להשתפר בכל זמן שנוח לכם.
חומרי לימוד - בית הספר פועל על פי תוכנית לימוד מסודרת הכוללת חומר לימוד איכותי וחדשני. בנוסף לספרי הלימוד הנרכשים, ניתנים לסטודנטים חומרי העשרה נוספים להנאתם (ללא תוספת עלות).

הקורסים שלנו
1 .Basic - קורס אנגלית למתחילים (קורס אישי)
2 .קורס אנגלית למתקדמים
3 .אנגלית עסקית
4 .הכנה למבחני בגרות באנגלית (על פי מודלים G,F,E,D,C - עבור רמות 3 ,4 ו-5 יחידות)
5 .אנגלית אקדמית (הכנה לאוניברסיטה / בחינת אמי״ר)
6.קורס One to One - שיעורים פרטיים
7 .קורס אנגלית ילדים ונוער
8 .קורס העשרה ייחודי למסורת יהודית* (למידת מינוחים, שמות, חגים, תפילות וכו׳)
*יש אפשרות ללימוד בכיתות נפרדות לנשים וגברים (לפי דרישה)
*יש אפשרות לקורס עברית למתחילים (לפי דרישה )
9 .קורסי העשרה באנגלית במגוון נושאים - היסטוריה, אמנות, פילוסופיה ועוד.

הדרך למימוש הפוטנציאל שלכם מתחילה כאן!
הצטרפו אלינו GLOBE

logo בניית אתרים