לתיאום פגישה התקשרו עכשיו!

אודותינו

ליהנות ללמוד, לדבר אנגלית, לגלות עולם  השפה האנגלית היא שפה בינלאומית אשר לא ניתן להתחמק ממנה.בכל דרך אשר נלך,ניתקל בצורך להשתמש באנגלית בשלב כלשהו-החל מגלישה באתרים באנגלית,צפיה בסרטים זרים,טיול בחו״ל,דרך רכישת השכלה אקדמית)בארץ ובחו״ל(,יצירת קשרים בינלאומיים עם אנשים במדינות זרות,שליחת מייל במסגרת העבודה, בניית קריירה מקצועית ועוד. 
הוא בית-ספר לשפה האנגלית,המספק חווית למידה מהנה ואיכותית.תוכנית הלימודים שלנו GLOBE מבוססת על שיטה ייחודית ויעילה המשלבת בין שמיעה,טכנולוגיה מתקדמת,ספרי לימוד מקוריים ושימוש בסיום הקורס ניתנת ​ . במולטימדיה-ומעניקה לכם את האפשרות ללמוד אנגלית מדוברת בכיף ובקלות לסטודנטים תעודת גמר מטעם המחלקה הפדגוגית של בית הספר,המעידה על היותם בוגרי קורס אנגלית מדוברת. 
 


בית הספר הוקם מתוך מטרה לפתוח עולם שלם של הזדמנויות בפני הסטודנטים.אנו שואפים להעשיר את הידע שלכם במגוון נושאים,להגביר את הביטחון העצמי שלכם,לגרום לכם לדבר אנגלית עם הגייה וחוקי דקדוק נכונים,להגדיל את אוצר המילים,ובאופן כללי-עושים הכל כדי שתדברו אנגלית ברמה שתאפשר לכם להתנהל באמצעות שפה שנייה בנוחות מלאה.  
 
הסטודנטים שלנו יכולים לקיים שיחה באנגלית לאחר כחודש אחד בלבד!  {ולעתים אפילו תוך שבועיים-שלושה, בהתאם לרמה ההתחלתית}
 
איך אנחנו עושים את זה?
English Ear Training תוכנית הלימוד המקורית שלנו מבוססת על ​ - (E.E.T) שיטת לימוד ייחודית הדגש הוא ​. שיטה ללימוד שפה אשר למעשה מחקה את הדרך בה לומדים שפת אם-באמצעות הקשבה על שמיעה-הדרך המהירה והטובה ביותר ללמוד שפה.מחקרים מוכיחים כי הקשבה לשפה האנגלית  היא כלי יעיל במיוחד ללימוד טבעי ואפקטיבי של אנגלית מדוברת,תוך הרחבת אוצר המילים,הפנמת כללי  תחביר, הבנת הנשמע ושימוש נכון בזמנים.  המורים המקצועיים שלנו הם מצוינים,בעלי ותק בהוראה וניסיון של שנים בלימוד ​ - מורים איכותיים אנגלית. חלקם דוברי אנגלית שפת אם, וחלקם מורים ישראלים דוברי אנגלית ברמת שפת אם.  למה זה יתרון?ובכן,לאורך השנים נוכחנו לגלות כי לעתים דווקא המורים הישראלים,המכירים את הקושי  ומגבלות השפה,מצליחים להעביר את לימוד האנגלית בצורה נגישה יותר לסטודנטים,תוך הבנת המכשולים והמחסומים הקיימים. 
מערך השירותים שלנו כולל ייעוץ,הוראה,הכנה והכוונה,תוך מתן שירות אישי המותאם ​ - יחס אישי לצרכיו הפרטניים של כל סטודנט.הלימודים מתקיימים בכיתות קטנות,כך שכל סטודנט מקבל את מלוא תשומת הלב הנדרשת בעת לימוד שפה.המורים שלנו מקפידים על מעקב התקדמות הסטודנטים,זמינים לעזרה וייעוץ וקשובים להם בכל עת. , קורסי העשרה ראשונים מסוגם בשלל נושאים מרתקים-החל מיהדות ​- קורסיהעשרהבמגווןתחומים היסטוריה,אמנות,פילוסופיה ועוד-קורסי ההעשרה שלנו מאפשרים לכם להגדיל את אוצר המילים ולתרגל  אנגלית, כל זאת תוך הרחבת אופקים והעמקת הידע בעולמות תוכן שונים. 
מלבד לימודים פרונטליים מול מורה מקצועי,ניתן לתרגל ​- אפשרות תרגול מהבית באמצעות האתר את הנלמד בקורסים מהבית באמצעות האתר, ולהמשיך להשתפר בכל זמן שנוח לכם.  בית הספר פועל על פי תוכנית לימוד מסודרת הכוללת חומר לימוד איכותי וחדשני. בנוסף ​ - ​לימוד​ ​חומרי לספרי הלימוד הנרכשים, ניתנים לסטודנטים חומרי העשרה נוספים להנאתם )ללא תוספת עלות(.  
 
הקורסים שלנו .
1(  - קורס אנגלית למתחילים )קורס אישי Basic .ם 
2 קורס אנגלית למתקדמי .ת 
3 אנגלית עסקי .
4(  יחידות 5- ו 4 ,3  - עבור רמות C,D,E,F,G הכנה למבחני בגרות באנגלית )על פי מודלים .
5( אנגלית אקדמית )הכנה לאוניברסיטה / בחינת אמי״ר .ם 
6  - שיעורים פרטיי One to One קורס .ר 
7 קורס אנגלית ילדים ונוע .
8( קורס העשרה ייחודי למסורת יהודית* )למידת מינוחים, שמות, חגים, תפילות וכו׳ *יש אפשרות ללימוד בכיתות נפרדות לנשים וגברים )לפי דרישה( .
9. קורסי העשרה באנגלית במגוון נושאים - היסטוריה, אמנות, פילוסופיה ועוד 
הדרך למימוש הפוטנציאל שלכם מתחילה כאן  הצטרפו אלינו GLOBE


הדרך למימוש הפוטנציאל שלכם מתחילה כאן  הצטרפו אלינו GLOBE 


טואול - בניית אתרים באינטרנט